Cemil Meriç MH. Çayırönü CD. No:13/C Ümraniye/İst. info@ersistem.com.tr

Termal Metal Kapı Dedektörü

Termal Metal Kapı Dedektörü

Yüksek güvenlik ihtiyacı olan tüm girişler için uygulanabilir bir çözümdür. Yüksek kapasiteli geleneksel metal detektörü ile termal kameranın entegrasyonu sonucu ortaya uzun ömürlü ve kalıcı bir çözüm çıkmıştır. Geçişlerde, metal detektörü ile beraber insan vücut sıcaklığını da ölçer ve yüksek ateş tespitinde alarm üretir. Yüz algılama algoritması sayesinde yüzü tanır ve sıcaklığını tespit eder, diğer ısı kaynaklarından etkilenmez, yanlış alarm üretmez.

1sn / kişi algılama hızına sahiptir. İnsanların geçerken duraklamasına gerek kalmaz.Temas riskini azaltır. Hızı sayesinde yoğun girişlerde yığılma veya kuyruklanmayı önler.

Üstün Hikvision termal algoritması ile ± 0.5 °C algılama hassasiyeti sunmaktadır. BlackBody ve tıbbi termometre kullanarak bu hassasiyeti ancak 0.3 °C kadar düşürebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

ISD-SMG318LT-F özellikleri ;

18 Bağımsız Bölge 7-inch LCD Gösterge Ekranı 2,200 mm * 850 mm * 480 mm Kamera Çöz. 160 * 120 piksel ±0.5 °C hassasiyet Onboard sesli alarm

UYGULAMA ALANLARI

Polis karakolları, AVM’ler, kamu binaları, belediyeler, havalimanları, metro istasyonları, stadyumlar, okullar ve daha birçok kamusal alanda uygulama imkânı... DeepinMind seri NVR’larla kullanılması halinde ateş ölçme yanında maske ihlal analizi de yapılabilmektedir.