Cemil Meriç MH. Çayırönü CD. No:13/C Ümraniye/İst. info@ersistem.com.tr

Defenfeksiyon Geçiş Sistemleri

Defenfeksiyon Geçiş Sistemleri

Ülkemizde ve dünyada son yıllarda etkisini gösteren salgın hastalıklar insan yoğunluğunun fazla olduğu binalarda güvenliğin yanında ekstra sağlık kontrollerinin yapılmasını da zorunlu hale getirmiştir. Bu nedenle dezenfektan kabini kullanılması bu binalar için önemli hale gelmiştir.

İnsanların vücut ısılarının ölçülmesi, maske kontrolünün yapılması ve hatta bütün vücudunun dezenfekte edilmesi, standartlara uymayan kişilere geçiş izni verilmemesi önemlidir. Bütün bu kontrolleri zaman ve yer bakımından tek bir ünitede çözmek ekonomik olması açısından kazanç sağlayacaktır.

Dezekfeksiyon yöntemi de kişilerin sağlığı açısından önem taşır. Tam boy dezenfeksiyon sisteminde, dezenfektan solüsyonu pülverizasyon yöntemiyle nano damlacıklar haline getirilerek kişilerin tüm vücut yüzeyine uygulanır. Bu uygulama maksimum hijyen sağlar ve salgın hastalıklarla mücadelede ileri düzeyde sonuç elde edilir.

Sensörler sayesinde kişinin vücut ölçüleri algılanır ve her kişiye özel uygulama yapılır. Ayrıca su bazlı solüsyon sağlığa zarar vermeyen özelliktedir ve nano damlacıklar halinde püskürtüldüğünden kişi üzerinde nem etkisi de bırakmaz.

 

Markalar: Tansa,