Ersistem Yangın ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.

Ersistem 2003 yılından beri güvenlik sistemleri sektöründe hizmet vermektedir.Ersistem yönetim kadrosu sektörde çeyrek asırdır edindiği tecrübesi sayesinde gördüğü zorluklara rağmen prensip ve ilkelerden taviz vermeden hedefine doğru yürümeye devam ediyor.

Güvenlik Sistemleri demek bir ürün veya sistem satmak değildir. Bir alışverişin ötesindeemek ve alın teri ile elde edilmiş kazanımların korunmasından mesul olmaktır. Örneğin hastanelerin, okulların, otellerin, evlerin ve fabrikaların güvenliğinden sorumlu olmanız demektir.

İyi hizmet, ihtiyacı doğru anlamaktan geçer. Müşteri'nin ihtiyacı, yapılması gereken işlem ve varsa yapılacak işin standart yönetmeliği vb. konularının her biri ayrı ayrı değerlendirilmelidir. Çünkü yanlış veya eksik ürün kullanımının, hatalı ve standart dışı uygulamanın affı yoktur.

Güvenlik sistemlerine her zaman değil, bir kere gereksinim duyulur ve o an bir ömre bedeldir. Bu anlayıştan hareketle Ersistem olarak yaptığımız işin satışı ve kurulumu sonrasında da bitmediğini, uygulanan sistemin tıpkı bir canlı gibi yaşatılması gerektiğini savunmaktayız.

Yapılan hizmetten %100 verim almanın yolu, şirket ilkelerini benimsemiş, merkezde ve sahada işini yetkinlikle yapan bir ekibe sahip olmaktan geçer.

2003 yılından bugüne sadece ticari değil, sosyal sorumluluklarımızın da bilincinde olarak ‘’Sıradışı hizmet ve kalite anlayışı’’, ‘’Koşulsuz müşteri memnuniyeti’’ gibi verdiğimiz sözleri yerine getirerek yürüyoruz.

Ersistem geçmişten bugüne güven ve doğru iletişim üzerine inşa ettiği ilişkileri ile bugün de bir dost sıcaklığı ve samimiyeti ile müşterilerine hizmet vermektedir.

© 2020 Ersistem Yangın ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır. Çerez Politikası Kişisel Verilerin Korunması Kanunu