Kalite Belgeleri

Tüm akıllı adresli ve konvansiyonel yangın dedektörleri (standart ve röle çıkışlı modeller) EMC Direktifi'ne göre Kema Quality B.V. tarafından test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. * Tüm ürünlere, Rusya Afet Bakanlığı tarafından, Rus SSPB (Yangın güvenlik sertifikasyon sistemi) sertifikası verilmiştir. * Tüm ürünler GOST R (Rusya Devlet Standardı) sertifikalarına sahiptir. * Marine serisi ürünler, deniz taşıtlarında kullanılabilir olması için SOLAS 74 ve FSS (Fire Safety System) standartlarına göre test edilmiş ve ürünlere Türk Loydu tarafından tip onay belgesi verilmiştir. * Mavili Elektronik satılan ve kurulan tüm yangın ve gaz algılama sistemlerinin işletme verimliliği ve sürekliliği için gerekli olan, TSE tarafından satış sonrası hizmetler için verilen TS 12849 standardı ile Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından verilen Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi'ne sahiptir.

Lisans ve Onaylar

Tüm ürünler, Kazakistan DGPS (Acil durumlar bakanlığı yangın koruma departmanı) tarafından düzenlenen kullanım lisansına sahiptir. * Tüm ürünler, Umman Sultanlığı Sivil Savunma Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen kullanım lisansına sahiptir. * Konvansiyonel yangın alarm santralları, konvansiyonel yangın dedektörleri ve akıllı adresli yangın alarm sistemi, Bahreyn Krallığı Sivil Savunma Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen kullanım lisansına sahiptir. * Gaz dedektörleri Rusya Ekoloji, Teknoloji ve Atom Enerjisi Departmanı tarafından düzenlenen kullanım lisansına sahiptir. * Mavili Elektronik NFPA Amerikan Yangından Korunma Birliği, TÜYAK Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı, Yangından Korunma Derneği ve GESİDER Güvenlik Endüstrisi Sanayicileri ve İş Adamları Derneği üye kuruluşudur.

Sertifikalar

Mavili Elektronik Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin yürütmekte olduğu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, LPCB tarafından denetlenmiş ve uygunluğu ISO 9001:2008 sertifikasıyla belgelenmiştir. Mavili Elektronik, LPCB tarafından ISO-9001:2008 sertifikası ile belgelendirilen ilk kuruluş olma ünvanına sahiptir. * Mavigard markası ile üretilen Akıllı Adresli Sistem Yangın Dedektörleri, dünyanın önde gelen sertifikasyon kuruluşlarından biri olan İngiliz LPCB (Loss Prevention Certification Board) kuruluşunca gerçekleştirilen muayene ve deneyler sonucunda EN 54-2, EN 54-4, EN 54-5 , EN 54-7 sertifikalarını ve bunlara ait CPD belgelerini almaya hak kazanarak kalitesini bir kez daha ispatlamış oldu. * Mavili Elektronik Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin yürütmekte olduğu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, Türk Loydu tarafından denetlenmiş ve uygunluğu SWEDAC akrediteli EN ISO 9001:2008 ve TURKAK akrediteli TS EN ISO 9001:2008 sertifikalarıyla belgelenmiştir. * Akıllı adresli yangın alarm santralları, dedektörleri ve yangın alarm butonları, SD64+ serisi konvansiyonel yangın alarm santralları, MG/MGR 2000 serisi yangın dedektörleri (standart ve röle çıkışlı modeller) ve yangın alarm butonları EN 54'e uygunluk sertifikalarına sahiptir. *Akıllı adresli yangın alarm santralları, dedektörleri ve yangın alarm butonları, Akıllı adresli saha kontrol modülleri, Gateway Control Unit (GCU) panellerimiz Ukrayna / UkrSEPRO tarafından ISO 9001:2009 sertifikasıyla belgelenmiştir.

 

© 2020 Ersistem Yangın ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır. Çerez Politikası Kişisel Verilerin Korunması Kanunu